Czynne: Pon-Pt , 08:00-17:00
Telefon: +48 506 116 581

O firmie

F.H.U MAN ANDRZEJ NOWAKOWSKI

Naszym znakiem rozpoznawczym są meble kuchenne na wymiar, które cechują się nie tylko wysoką jakością, niezawodnością stosowanych technologii i wspaniałym wyglądem, ale także funkcjonalnością oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Meble kuchenne to nie wszystko. Produkujemy także meble łazienkowe, meble do sypialni, szafy w systemach przesuwnych, szafy wnękowe, zabudowy wnęk, meble biurowe, meble dziecięce, ekspozycje sklepowe, a także wiele innych na specjalne zamówienie naszych Klientów.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRZEZ DOŚWIADCZENIE

Firma MAN na rynku mebli działa od 1990 roku. Doświadczenie zebrane przez wszystkie lata naszej działaności, pozwala nam tworzyć skuteczne rozwiązania w dziedzinie meblowania, dopasowane do potrzeb naszych klientów. Dzięki podejmowaniu odpowiednich działań, zysk odnoszą nasi klienci, jak i my. Działamy według jasnych reguł, a powierzone nam zadania realizujemy rzetelnie i terminowo. Uważnie śledzimy stale zmieniający się rynek mebli, bezustannie doskonaląc każdy aspekt naszej działalności, aby każdy realizowany przez nas projekt był innowacyjny i niepowtarzalny.

PROFESJONALIZM I TERMINOWOŚĆ

Do produckji mebli wykorzystujemy własny, profesjonalny park maszynowy, a niezbędne materiały pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Dzięki własnemu zapleczu maszyn i profesjonalnych narzędzi, firma MAN gwarantuje terminowy i bezproblemowy montaż Państwa mebli

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Nasza oferta